Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/Семінар «Новації податкового законодавства» та «Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю»
П'ятниця, 14 лютого 2020 12:30

Семінар «Новації податкового законодавства» та «Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Семінар «Новації податкового законодавства» та «Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю»

Сьогодні в Мукачівській міській раді відбувся семінар в якому взаля участь завідувачка сектору, інспектор праці Бедринець Л.Ю., яка проінформувала підприємців про чисельні зміни в Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та Порядок накладання штрафних санкцій за порушення законодавства про працю.

Також, підприємці мали змогу почути та задати питання профідним фахівцям в галузі податкового законодавства зокрема, Волощук М.Г.(Генерал – лейтенант податкової служби) та Кілару Ю.О. (Голова спілки аудиторів України), Луник Р.В. (начальник Мукачівського управління ГУ ДФС у Закарпатській області), які проінформували про новації податкового законодавства.

.Сектор з питань праці

Прочитано 23 разів

ГАЛЕРЕЯ