Середа, 18 березня 2020 12:55

ОГОЛОШЕННЯ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 


У зв'язку з введенням карантину, до 3 квітня 2020 року прийом документів на всі види державних соціальних допомог, пільг, гарантій та компенсаційних виплат переноситься з філії ЦНАПу (вул.Валленберга, 31, каб.№2 в управлінні праці та соціального захисту населення) до основного приміщення ЦНАПу за адресою пл.Духновича, 2 (Ратуша,1-ий поверх).
Управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради працюватиме в режимі бек-офісу: фахівці опрацьовуватимуть звернення та призначатимуть усі види допомог.
Нагадуємо також, що з минулого тижня особистий прийом громадян начальником, заступником, а також начальниками відділів управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради скасовано.
Скарги, заяви та звернення можна подавати у письмовій формі, в телефонному режимі або за допомогою електронних засобів зв’язку.
Наші контакти: 89600, м.Мукачево, вул. Валленберга Рауля, 31.
Телефони: 5-42-90, 0503666050
Ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сторінка у мережі Фейсбук: Управління праці та соцзахисту населення м.Мукачева.

Водночас, звертаємо увагу на те, що:
"Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності.
Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.
Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання.
Стандартні рекомендації ВООЗ для широкої громадськості щодо зменшення впливу та передачі ГРВІ:
часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки;
уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
відвідуючи живі ринки в районах, в яких зараз фіксуються випадки нового коронавірусу, уникайте контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами;
не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження. Із сирим м'ясом, молоком тощо слід поводитися обережно."

Закликаємо також дбати про інформаційну гігієну: не поширювати фейки й довіряти лише перевіреним джерелам!

Прочитано 102 разів

ГАЛЕРЕЯ