Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/В Мукачеві у ромському поселенні планують відкрити консультаційний пункт
Понеділок, 08 серпня 2016 13:55

В Мукачеві у ромському поселенні планують відкрити консультаційний пункт

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Наразі в управлінні праці та соціального захисту населення Мукачівського міськвиконкому впорядковують прийом неписьменних отримувачів соцдопомог. Для осіб такої категорії був встановлений особливий графік прийому. У вівторок, середу і четвер (після обіду)і фахівці з кабінету звернень працюють саме з неписьменними громадянами. На прийом вони приходять із заздалегідь заповненими заявами і повним пакетом документів, які їм допомагають зібрати представники ромської громади. У планах - відкриття консультаційного центру у ромському поселенні.

«У ньому, на добровільних засадах, працюватимуть роми, які мають освіту. Майбутні консультанти, за бажанням, можуть пройти практику в управлінні. Такий приклад уже маємо. Наші фахівці готові ділитися досвідом. Сподіваємося, що ромське самоврядування підхопить цю ідею», - зазначає керівник управління Наталія Зотова.

Прочитано 284 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box