Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/Міський голова Мукачева Андрій Балога дав доручення керівництву Мукачівського управління праці та соціального захисту населення надати всю можливу допомогу мукачівці, яка потрапила у біду!!!

Міський голова Мукачева Андрій Балога дав доручення керівництву Мукачівського управління праці та соціального захисту населення надати всю можливу допомогу мукачівці, яка потрапила у біду!!!

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

 

Сьогодні, 29 серпня 2016 року, на нараді за участі керівників структурних підрозділів міськвиконкому, Мукачівський міський голова Андрій Балога звернувся до начальника управління праці та соціального захисту населення Наталії Зотової з дорученням вивчити можливість щодо надання всебічної допомоги нашій землячці, мукачівці Юлі Мироновій, яка постраждала в Таїланді.

Як інформує інтернет-видання mukachevo.net, дівчина постраждала під час стихії. Зараз вона знаходиться в реанімації, втратила зір. Попередній діагноз 29 річної Юлії Миронової енцифаліт або отруєння, яке ускладнено алергічною реакцією.

Юля відома у Мукачеві та за його межами як митець, який неймовірно гарно малює на піску.

Прочитано 270 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box