Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/Шанування пам'яті учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та її наслідків
Середа, 30 листопада 2016 10:11

Шанування пам'яті учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та її наслідків

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

2016 рік оголошено роком шанування пам’яті учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та її наслідків. Ми пам’ятаємо тих, хто пішов у вогонь. Завдяки мужності та самовідданому героїзму ліквідаторів, ми з Вами маємо сьогодні можливість спостерігати навколишню природню красу, бачити як ростуть наші діти та онуки.

Віддаємо похвалу та низький Вам уклін за мужність та героїзм при знешкодженні наслідків Чорнобильської катастрофи! Вічна пам’ять та повага тим, чиє життя обірвав смертоносний атом! Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сімейного благополуччя, уваги від держави та поваги вдячних поколінь!

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в м. Мукачево 14 грудня 2016 року відбудеться покладання квітів від громадськості міста до пам’ятника героям-чорнобильцям.

З метою вшанування мужності і відваги ліквідаторів аварії на ЧАЕС буде проведено спільне засідання за участі керівників міськвиконкому, голови спілки «Союз Чорнобиль України», учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Прочитано 384 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box