Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/Управління праці та соціального захисту населення переходить на Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ)
Понеділок, 06 березня 2017 17:17

Управління праці та соціального захисту населення переходить на Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради у зв'язку з реалізацією Стратегії реформування державного управління України на 2016-2020 роки, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів “Про внесення змін до Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади” № 468 — редакція від 22.07.2016, та за дорученням міського голови м.Мукачева Андрія Балоги, переходить на Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ).

Така система листування спростить механіз взаємодії й дозволить уникнути значного обсягу паперового документообігу. Закликаємо й інші УПСЗН долучатися до СЕВ ОВВ.

Нагадаємо, що у Мукачівській міській раді електронний документообіг запроваджено рік тому. Процес переходу на нову систему й адаптації до нових вимог пройшов успішно і нині ділове спілкування між структурними підрозділами виконавчого комітету відбувається винятково через систему електронного документообігу ДОК ПРОФ .

 

Начальник УПСЗН

Прочитано 409 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box