Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/В Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради відбулася робоча зустріч фахівців управління з завідувачем психонаркологічного диспансеру поліклінічного відділення Мукачівської ЦРЛ Миколою Криловим
Вівторок, 07 березня 2017 10:51

В Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради відбулася робоча зустріч фахівців управління з завідувачем психонаркологічного диспансеру поліклінічного відділення Мукачівської ЦРЛ Миколою Криловим

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради відбулася робоча зустріч фахівців управління з завідувачем психонаркологічного диспансеру поліклінічного відділення Мукачівської ЦРЛ Миколою Криловим. Під час зустрічі обговорили низку проблемних питань, що виникають під час призначення щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I-II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує стороннього догляду.

На сьогодні розмір допомоги за даним видом соціальної підтримки становить 1544 гривень. Призначається вона винятково на основні заключення лікарської комісії, і надається особам, які доглядають за інвалідами 1 групи (А та Б) внаслідок психічного розладу. Однак, даний діагноз повинен попередньо підтверджуватись висновком спеціалізованої психоневрологічної медико-санітарної експертної комісії. Водночас, цей вид соціальної допомоги не може призначатись, якщо особа з інвалідністю перебуває у психоневрологічному інтернаті або спеціалізованій лікарні, оскільки в такому випадку дана особа повністю перебуває на державному утриманні.

Окрім того, фахівці УПСЗН почерпнули від досвідченого психіатра Миколи Крилова багато іншої корисної і необхідної в роботі інформації, що стосується взаємодії з особами, які мають психічні розлади, та з іхніми опікунами.

 

Начальник УПСЗН

Прочитано 271 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box