Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/В УПСЗН виконавчого комітету Мукачівської міської ради працює п’ятдесят одна жінка!
Четвер, 09 березня 2017 12:19

В УПСЗН виконавчого комітету Мукачівської міської ради працює п’ятдесят одна жінка!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради працює п’ятдесят одна жінка! Саме цього дня хочемо прозвітувати про свою роботу. Адже, за останній рік нам вдалося запровадити чимало важливих змін у соціальній сфері нашого міста.

 1. Відбулася реорганізація нашого УПСЗН. Впорядкували структуру і штат. Створили загальний відділ, який замкнув на собі документообіг і роботу зі зверненнями громадян.
 2. Повністю готові до роботи за принципом ЦНАПу, коли люди з будь-яких соціальних питань звертаються у фронт-офіс, а пакет документів йде на опрацювання в бек-офіс. Ця система виключає спілкування заявників з виконавцями. Для цього в УПСЗН на кожну послугу вже розроблені інформаційні та технологічні картки.
 3. Перейшли на державну субсидійну програму "Житлові субсидії" і, наразі, не маємо боргів з призначення субсидій. (За винятком ситуацій, коли потрібні додаткові паперові запити на структури, які є тримачами баз, до яких у нас нема автоматизованого доступу).
 4. Єдині в регіоні надаємо субсидії людям, які через відімкнення централізованого опалення, зігрівають свої помешкання звичайними електрокамінами та калориферами.
 5. Оновили техніку і програмне забезпечення.
 6. Перейшли на електронний документообіг.
 7. Впорядкували і систематизували архів особових справ і готові запроваджувати електронний архів.
 8. Налагодили роботу щодо інформаційного забезпечення: створили сторінку на ФБ, постійно публікуємо новини на сайті міськради, відкриті для спілкування з пресою.
 9. Успішно реалізовуємо програму "Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців". Торік за різними видами допомог звернулося понад три тисячі мукачівців. Загальна сума допомог перевищила 13 мільойонів гривень. Цьогоріч на потреби мукачівців по цій програмі вже використано майже три мільйона гривень.
 10. Розробили програму, яка дозволить реалізувати у місті проект "Соціальні майстерні". Кілька громадських організацій, які опікуються проблемами людей з інвалідністю, об"єдналися в одну і готові працювати над облаштуванням майже десятка майстерень різного напрямку,де зможуть працювати та реалізовувати свої творчі плани люди з інвалідністю. Цьогоріч запланований капітальний ремонт приміщень по вул. Стуса,3. Там вже побували проектанти. Ці приміщення будуть повністю адаптовувати під візочників.
 11. Цьогоріч плануємо розпочати втілювати в життя ще декілька соціальних проектів, про що інформуватимемо громаду міста.

Щиро дякуємо за підтримку і розуміння! Повірте, ми відчуваємо як змінюється ставлення людей до нашої роботи. Щодня чуємо слова вдячності. Це надихає й додає сил і це - найкращий для нас подарунок!

Прочитано 245 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box