Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/До уваги осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операціі!
Четвер, 09 березня 2017 14:18

До уваги осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операціі!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Змінено систему закупівлі санаторно-курортних послуг для окремих категорій громадян, які потребують соціального захисту. Для цього розроблено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на ці цілі.

Відтепер путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа - управління - санаторій). Людина зможе самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління соцзахисту, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, на підставі якої передбачено безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги.

При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном. Перелік базових послуг, які мають надаватися особам відповідно до медичних рекомендацій та входять до вартості путівки, затверджуватимуться Мінсоцполітики.

Текст документа: "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 і від 31 березня 2015 р. № 200" № 110 — редакція від 01.03.2017

Прочитано 283 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box