Вівторок, 14 березня 2017 15:30

Налагодження нових стандартів роботи у соціальній сфері міста

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради відбулася робоча нарада за участі фахівців УПСЗН, начальника відділу охорони здоров'я виконавчого комітету Мукачівської міської ради Любові Мандзич, головного лікаря Центру первинної медико-соціальної допомоги м.Мукачева Євгенія Мешко, головного спеціаліста міського відділу загальної, середньої та позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту Тетяни Куцик, голови Мукачівської міської організації Товариства Червоного Хреста Іванни Тарасович та начальника відділення соціальної допомоги вдома при УПСЗН Івана Герцузського.

Зустріч була ініційована задля налагодження більш тісної та продуктивної співпраці. Кожна з цих структур опікується соціально-незахищеними верствами населення, надаючи нужденним різні види допомог, забезпечуючи медичним та соціальним супроводом. Освітяни, в свою чергу, формують у підростаючого покоління стандарти соціальної поведінки, добра, благодійності та милосердних вчинків. Щоб уся ця робота була ефективнішою, якраз і необхідні постійні контакти і обмін даними щодо осіб, які потребують певних видів допомог.

Налагодження такої співпраці актуально ще й тому, що цьогоріч через реформування Червоний Хрест залишився без патронажної служби. І хоча офіційно такої структури уже не існує, патронажні сестри на волонтерських засадах продовжують надавати медичні послуги самотнім літнім людям та іншим соціально незахищеним громадянам. Ідея співпраці полягає у тому, щоби грамотно розподілити обов"язки кожної структури, краще зрозуміти потреби даної категорії громадян, обмінятися інформацією та досвідом та спільно пропагувати ідеї добра і милосердя.

У ході зустрічі обговорили багато цікавих пропозицій та ідей. Деякі з них варті окремих соціальних програм, над якими будемо працювати.

 

Начальник УПСЗН

Прочитано 362 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box