Вівторок, 18 квітня 2017 11:56

Шановні мукачівці!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Раді повідомити, що у нашому місті почала офіційно діяти нова громадська організація "Мукачівський центр соціально-психологічної адаптації, фізичної та трудової реабілітації осіб з особливими потребами "Альтернатива". Ця організація об"єднала активних, енергійних і небайдужих людей заради дуже світлої і позитивної ідеї: відкриття соціальних майстерень.

Попереду ще дуже багато нелегкої роботи, але перший крок уже зроблено!

Нагадаємо, що наприкінці минулого року рішенням 21 сесії Мукачівської міської ради 7 скликання №462 від 15.12.2016 року (пункт №50) була затверджена Програма фінансової підтримки ГО "Мукачівський центр соціально-психологічної адаптації, фізичної та трудової реабілітації осіб з особливими потребами "Альтернатива" на 2017-2018 р.р. Цю програму Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради розробило за дорученням міського голови Андрій Балога. Цьому передувала низка зустрічей з громадськими організаціями, які опікуються проблемами людей з інвалідністю.

Соціальні майстерні планують облаштувати по вул. Василя Стуса, 3. Наразі, ми очікуємо проект реконструкції будівель, які потрібно не просто відремонтувати, а й пристосувати до потреб людей з інвалідністю. Після ремонту тут запрацює понад десяток різних творчих та трудових майстерень. Крім того,будуть закуплені спеціальні тренажери для фізичної реабілітації. Насправді, планів дуже багато, та важливо, що майданчик для їх реалізації уже є!

Гуртуймося, бо ми того варті!

 

Начальник УПСЗН

Прочитано 245 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box