Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/В Мукачеві запрацюють соціальні майстерні для людей з особливими потребами
Вівторок, 18 квітня 2017 09:45

В Мукачеві запрацюють соціальні майстерні для людей з особливими потребами

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У Мукачеві почала офіційно діяти нова громадська організація "Мукачівський центр соціально-психологічної адаптації, фізичної та трудової реабілітації осіб з особливими потребами "Альтернатива". Ця організація об'єднала активних, енергійних і небайдужих людей заради дуже світлої і позитивної ідеї: відкриття соціальних майстерень.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року рішенням сесії була затверджена Програма фінансової підтримки ГО "Мукачівський центр соціально-психологічної адаптації, фізичної та трудової реабілітації осіб з особливими потребами "Альтернатива" на 2017-2018 р.р. Цю програму Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради розробило за дорученням міського голови . Цьому передувала низка зустрічей з громадськими організаціями, які опікуються проблемами людей з інвалідністю.

Соціальні майстерні планують облаштувати по вул. Василя Стуса, 3.

«Наразі, ми очікуємо проект реконструкції будівель, які потрібно не просто відремонтувати, а й пристосувати до потреб людей з інвалідністю. Після ремонту тут запрацює понад десяток різних творчих та трудових майстерень. Крім того,будуть закуплені спеціальні тренажери для фізичної реабілітації. Насправді, планів дуже багато, та важливо, що майданчик для їх реалізації уже є», - зазначає начальник управління праці та соціального захисту населення Мукачівського міськвиконкому Наталія Зотова.

Мукачівська міськрада

Прочитано 213 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box