Четвер, 18 травня 2017 12:33

До уваги отримувачів житлових субсидій!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Шановні мукачівці! Станом на 18 травня 2017 року Управління праці та соціального захисту населення ще не розпочало перерахунок субсидій на літній сезон. З Міністерства соціальної політики вже надійшло оновлене програмне забезпечення, але воно працює поки що у тестовому режимі.

Нагадуємо, що за квітень 2017 року наші фахівці нарахували субсидіантам «зимову» субсидію. Тобто, за квітень слід заплатити ту частку обов’язкового платежу, що і в березні. Щоправда, з 1 квітня зросла ціна на газ. Тому буде донараховано ще певну суму.

Станом на 1 травня 2017 року, у зв’язку з закінченням зимового сезону, було призупинено дію субсидії для понад 11 тисяч мукачівських сімей. Інформуємо, що для продовження субсидії нашим фахівцям слід заново зібрати всю інформацію про ваш матеріальний і житловий стан. Частина такої інформації надходить автоматично по програмі «Житлові субсидії». Частину запитів до структур ми змушені писати в паперовому вигляді і надсилати поштою. Лише після того, як вся необхідна інформація буде зібрана, впродовж 10 днів призначається субсидія. Зауважте, не з моменту закінчення опалювального сезону (до 10 травня), а саме з моменту надходження усієї інформації, необхідної для розрахунку суми субсидії.

Зважаючи на велику кількість субсидіантів, можемо припустити, що перерахунок буде здійснюватися впродовж кількох місяців. Утім, субсидійні кошти будуть перераховані на ваші особові рахунки за кожен місяць з дати закінчення опалювального сезону. Якщо ви за цей час сплачували повну вартість комунальних послуг, то ці кошти будуть зараховані вам, як переплата, і з них в подальшому погашатиметься обов’язкова частка вашого платежу.

Прочитано 249 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box