П'ятниця, 19 травня 2017 14:23

До уваги учасників бойових дій!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

18519601 755777797917796 7680292188989590182 n19 травня 2017 року міський голова м. Мукачева Андрій Балога надіслав на ім`я прем`єр-міністра України Гройсмана В.Б. та до Мінсоцполітики наступного листа щодо ситуації з виплатами до 5 травня: "Інформуємо вас про те, що до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради почали масово надходити заяви військовослужбовців та демобілізованих учасників АТО, в яких вони просять нарахувати та виплатити їм недоотриману частину одноразової грошової допомоги до 5 травня, як учаснику бойових дій. У зверненнях вони посилаються на ч.5 ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Нею передбачено, що розмір щорічної виплати має становити п’ять мінімальних пенсій за віком, тобто 6560 гривень, а не 1200 грн., як це визначено Постановою Кабінету Міністрів.

Повідомляємо, що на території міста Мукачева дислокуються 128 ОГПБр, Мукачівський прикордонний загін, силові структури, бійці та співробітники яких були залучені до участі в АТО, а також проживають прикордонники Чопського прикордонного загону, які проходили службу в зоні АТО. Цьогоріч, через наше управління було виплачено допомогу до 5 травня понад 1200 учасникам бойових дій, що на третину більше, ніж торік.

Задля уникнення соціальної напруги та зростання невдоволення, наполегливо просимо вас вжити усіх необхідних заходів для забезпечення прав учасників бойових дій, або ж надати ґрунтовні роз`яснення на рівні Міністерства оборони та інших відомств щодо ситуації, яка щороку виникає з приводу цієї виплати, та в подальшому знайти законні шляхи виходу з неї.

На сьогодні, місцеві управління стають заручниками даної ситуації. Лише впродовж останніх днів нашими фахівцями зареєстровано і підготовлено відповіді на майже півтори сотні звернень від військовослужбовців. Усі вони стверджують, що вимагатимуть виплати через суд. У такому випадку наш юрисконсульт змушений буде постійно відвідувати суди, відволікаючись від надання консультацій відвідувачам управління та ведення юридичної сторони нашої роботи. Крім того, у разі позитивного судового рішення, наші рахунки можуть бути заблокованими і робота установи паралізована."

Прочитано 183 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box