Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/До УПСЗН надійшли чергові відомості з верифікації отримувачів соціальних допомог від Міністерства фінансів України
Четвер, 10 серпня 2017 16:16

До УПСЗН надійшли чергові відомості з верифікації отримувачів соціальних допомог від Міністерства фінансів України

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

До управління праці та соціального захисту населення надійшли чергові відомості з верифікації отримувачів соціальних допомог від Міністерства фінансів України.

Згідно перевіреної інформації виявлені порушення відносно шести мешканців міста Мукачева. Внаслідок того, що громадяни надали недостовірні дані при поданні заяви та декларації для призначення субсидії, а також не повідомили про зміну місця реєстрації вони повертатимуть надмірно нараховані кошти до державного бюджету.

Загальна сума порушень склала 89 096,76 тис. грн. В разі, якщо люди добровільно не повернуть кошти, позови про стягнення отриманих незаконно сум будуть скеровані до суду.

Управління праці та праці та соціального захисту населення вчергове нагадує про відповідальність за недостовірно надані відомості при подачі звернень за отриманням державних соціальних допомог. Просимо також вчасно повідомляти про зміну обставин, які впливають на нарахування різних видів допомог.

В. о. начальника УПСЗН

Прочитано 505 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box