Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/Наталія Зотова: Найболючіше питання в соціальні сфері Мукачева – це субсидії
Вівторок, 26 січня 2016 15:30

Наталія Зотова: Найболючіше питання в соціальні сфері Мукачева – це субсидії

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

За словами очільниці управління соціального захисту, розповіді урядовців про простоту процедури нарахування субсидії далекі від реальності.

 

– 19 січня виповнилося рівно 2 місяці, як я приступила до виконання своїх обов’язків. Тоді ми отримали «спадок» у вигляді понад 6500 заявок на отримання субсидій, які ніхто не опрацьовував. Зараз цю чергу нам вдалося скоротити до 3000 заявок, і це з врахуванням нових, поданих за ці 2 з половиною місяці, – повідомила Наталія Зотова на прес-конференції в Мукачеві.

– Тема субсидій змусила нас внутрішньо перебудовуватися, провести оптимізацію. Ми створили 3 додаткові робочі місця під опрацювання заявок, покращили технічне обладнання. Але не усе залежить від нас, адже саме на наше управління лягає перевірка усіх даних, які подають для отримання субсидії люди, а це запити у податкову та інші відомства, їхні бази даних працюють незадовільно, електронний документообіг, про який розповідають чиновники, насправді практично не працює в Україні. Але повірте, наше управління робить усе можливе: проводимо просвітницьку роботу з людьми, аби донести до них, які саме дані треба подавати для оформлення субсидій, як саме, аби попередити помилки та неточності, і відповідно прискорити процес, – додала Зотова.

Прочитано 5131 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box