Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/За отриманням субсидій звернулося понад 10 тисяч мукачівських родин
Середа, 24 лютого 2016 12:14

За отриманням субсидій звернулося понад 10 тисяч мукачівських родин

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Як триває в Мукачеві процес оформлення субсидій, про нововведення в галузі соціального захисту населення розповіла начальник управління праці та соціального захисту населення Мукачівського міськвиконкому Наталія Зотова.

Вона зазначила, що понад 10 тисяч мукачівців подали заявки на отримання субсидій. «З них ще не нараховано субсидій 1190 громадянам очікуємо відповіді – з податкової інспекції із газового господарства» - каже очільник управління

У січні-лютому 705 мешканців подали заявки на отримання субсидій. Правильність поданих даних перевірять в податковій. «Так, можливий перерахунок субсидій – є можливість перевірити дані щодо банківських рахунків вкладів та депозитів. Такі прецеденти вже є. Але на мій погляд, держава мала попередити попередньо про це людей ще до призначення субсидій», - вважає Зотова.

Також вона констатує - система надання заплутана і несправедлива. «Доцільніше було б, щоби кошти отримували не приватні структури, а громадяни на свій рахунок. Цим самим ми б стимулювали людей до енергозбереження, і вони б вирішували для яких цілей використати надані державою субсидії – чи на опалення, чи для інших, можливо не менш важливих потреб».

Мукачівська міськрада

Прочитано 6112 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box