Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/На додатковий соціально-медичний захист в Мукачеві вже витрачено 1,5 млн. гривень
Середа, 24 лютого 2016 12:21

На додатковий соціально-медичний захист в Мукачеві вже витрачено 1,5 млн. гривень

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Про це повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Мукачівського міськвиконкому Наталія Зотова  під час прес-конференції. Загальний обсяг програми, яку прийняли депутати міської ради становить майже 5 млн. гривень.

 

«Це насамперед стосується компенсації дороговартісного лікування. Вже визначено перелік документів, які подаються на розгляд комісії – це насамперед висновки медичних фахівців.  І саме вони визначають, скільки коштів необхідно на це лікування. В нас вже були випадки, коли ми виділили суми в розмірі 80 тисяч на лікування дитини. Цим буде врятовано життя. Тому прохання – не подавати на компенсації суми в розмірі 400-500 гривень. Це програма для компенсації дороговартісного лікування», - каже Зотова.

Також начальник управління констатує – громадяни мають право на отримання і пільгових рецептів і вони мають цим право скористатися. «Якщо людина має право на пільговий рецепт – вона має цим скористатися. Люди мають знати свої права. Це компенсується з державного бюджету».

Мукачівська міськрада

Прочитано 8271 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box