Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/Уряд виділив кошти для забезпечення житлом родин загиблих Героїв, що захищали Україну від російської агресії, та ветеранів антитерористичної операції з інвалідністю І-ІІ групи
Четвер, 17 травня 2018 00:11

Уряд виділив кошти для забезпечення житлом родин загиблих Героїв, що захищали Україну від російської агресії, та ветеранів антитерористичної операції з інвалідністю І-ІІ групи

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Кабінет міністрів затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за житло для сімей загиблих осіб, а також для осіб з інвалідністю I-II групи, визначених Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення на загальну суму 299 900,09 тис. гривень.

Наразі, в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради на отримання житла цьогоріч претендує одна родина загиблого військовослужбовця. Для цих потреб передбачено 878 968 грн. 64 коп. Заплановані кошти спочатку надійдуть на рахунок управління. Після певної процедури з підписання договору купівлі житла, кошти будуть перераховані дружині загиблого офіцера.

Нагадаємо, торік державну субвенцію на придбання житла у розмірі 1 164 307 гривень отримали дві мукачівські родини: мати загиблого бійця та поранений офіцер. Крім державної субвенції, їм було додатково виділено кошти з міського бюджету на придбання та облаштування житла на загальну суму 490 000 гривень (180 000 гривень -матері загиблого і 310 000 гривень - пораненому офіцеру).

https://www.msp.gov.ua/news/15298.html

Прочитано 106 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних