ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

Офіційні WEB - ресурси

Понеділок, 25 квітня 2016 11:48

На виконкомі погоджено цілодобовий режим роботи для шести закладів

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні на засіданні виконкому погоджено цілодобовий режим роботи на території Мукачево шести закладів. Йдеться про заклади, які сплачують податки з доходів з фізичних осіб до бюджету міста. Дозволи надано:

 

1) комплексу АЗС та магазину по реалізації алкогольних напоїв, тютюнових виробів та супутніх товарів по вул. Ерделі, 39 Товариства з обмеженою відповідальністю “Стронг Брідж Компані” – цілодобово.

2) автогазозаправній станції по вул. Лавківська, 2-Б Товариства з обмеженою відповідальністю “Стронг Брідж Компані” – цілодобово.

3) комплексу АЗС та магазину продовольчих та супутніх товарів по вул. Пряшівська, 2-Б Товариства з обмеженою відповідальністю “Нафтогазова компанія “Народна” - цілодобово.

4) комплексу АЗС та магазину продовольчих та супутніх товарів по вул. Графа фон Шенборна, 108 Товариства з обмеженою відповідальністю “Нафтогазова компанія “Народна” - цілодобово.

5) комплексу АЗС та магазину продовольчих та супутніх товарів по вул. Д.Галицького, 100 Товариства з обмеженою відповідальністю “Нафтогазова компанія “Народна” - цілодобово.

6) аптека № 18 по вул. Духновича, 12 прим. 33 Товариства з обмеженою відповідальністю “Хустфарм” – цілодобово.

В разі надходження інформації від контролюючих та правоохоронних органів про порушення чинного законодавства та обґрунтованих скарг від мешканців міста погодження цілодобового режиму роботи буде переглянуто.

Мукачівська міськрада

Прочитано 255 разів

ГАЛЕРЕЯ