Вівторок, 17 травня 2016 10:43

Mukachevo Business Forum збере чимало іноземних делегацій. Оприлюднено програму

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Стартує бізнес-форум цієї середи, 18 травня, і триватиме 3 дні, 2 з яких – це насичена програма з презентацій та дискусій, а також візитів на експортоорієнтовані підприємства міста.

 

У рамках форуму відбудеться також окрема велика дискусія про те, як українцям вести бізнес в ЄС, а європейцям в Україні. З боку Європейського банку реконструкції та розвитку буде презентовано проекти підтримки малому та середньому бізнесу.

Також зауважують організатори, ідея бізнес-форуму передбачає постійне неформальне спілкування учасників у форматах B2B та world cafe паралельно з презентаційною частиною, викладеною у програмі. Тобто під час виступів на сцені учасники можуть спокійно обговорити ділові питання за чашкою кави в іншій частині Eventum Hall (західній), де також паралельно проходитиме виставкова частина – найбільші підприємства області презентуватимуть себе в окремих павільйонах.

Головна перевага події, що вона орієнтована в першу чергу на decision-makers, тобто людей, які ухвалюють рішення – мери міст, дипломати, власники бізнесу, керівники підприємств та профільних агенції, очільники інвестиційних фондів, депутати, тощо.

На події очікується до 200 учасників. Хоча з огляду на високий інтерес до форуму вже навіть після закінчення офіційної реєстрації учасників, зауважують організатори, може бути й більше гостей.

Принагідно нагадаємо, що перший Mukachevo Business Forum пройде з 18-20 травня в Eventum Hall

 

Прочитано 695 разів

ГАЛЕРЕЯ