Середа, 18 травня 2016 14:18

ЄБРР пропонує підтримку малому та середньому бізнесу Мукачева

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Про те, як коштом Європейського банку реконструкції та розвитку можна підтримати розвиток малого та середнього бізнесу на Мукачівському бізнес-форумі розповідала старший спеціаліст з проектів Наталія Бандера. 

За її словами фахівцямиєвропейської структури надається допомога в реалізації консалтингового проекту: залучають українську консалтингову компанію або ж міжнародного експерта-практика, надають супровід проекту, покривають частину витрат від 50% до 70%. Так, коштом банку фінансують  малий та середній бізнес. Пілотні проекти вже реалізуються в країні.

«Ми залучаємо кошти донорів ЄС, Швейцарії, США для розвитку бізнесу. Одним з популярним напрямків інвестування є IT-технології, у сферу маркетингу, для пошук бізнес-партнерів, реалізації енергоадиту. Гранти вже отримали і два підприємства з Мукачева», - каже Наталія Бандера.

Фахівцями банку вже реалізовано 530 консалтингових проектів, підготовлено 303 пре-кваліфікованих консультантів за 10 напрямками консалтингу.

Критерії участі у проекті для підприємств: до 250 працівників, приватна власність, 50% + належить громадянам України, робота на ринку не менше 2 років, позитивна динаміка розвитку.

Мукачівська міськрада

Прочитано 111 разів

ГАЛЕРЕЯ