П'ятниця, 26 серпня 2016 12:30

Міський голова підписав Хартію...

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Ф.1 Міський голова підпи сав Хартію

 

Шановні мукачівці, сьогодні, 26 серпня, міський голова Андрій Балога, підписав Хартію про проведення ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТИЖНЯ МОБІЛЬНОСТІ і цим самим задекларував участь міста Мукачева у тижневих промоційних заходах спрямованих на просування європейських цінностей у напрямку формування розумної та сталої мобільності. Нагадуємо, що цього року місто Мукачево є першим містом в Україні, яке виявило бажання проводити ЄТМ і зареєстроване на сайті http://www.mobilityweek.eu/ як офіційний учасник європейського руху.

Щороку кампанія Європейський тиждень мобільності фокусується на певній темі, пов'язаній із сталою мобільністю. Цьогорічна тема: "Розумна і стала мобільність – інвестиція в Європу", а слоган: "Розумна мобільність. Сильна економіка".

В рамках проведення ЄТМ з 16 по 22 вересня буде заплановано проведення ряду заходів, а також, 22 вересня, заплановано організувати та провести ДЕНЬ БЕЗ АВТОМОБІЛЯ.

Просимо всіх долучитися до заходів ЄТМ з 16 по 22 вересня, а також надати свої пропозиції щодо організації та проведення цікавих заходів.

Прочитано 162 разів
Управління економіки та транскордонного співробітництва

Управління економіки та транскордонного співробітництва

ГАЛЕРЕЯ