ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

Офіційні WEB - ресурси

Середа, 28 грудня 2016 16:31

До відома громадян! Важливо знати!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У зв’язку з наближення новорічно-різдвяних свят та з метою дотримання правил безпеки при застосуванні піротехнічних засобів та запобігання жахливих наслідків від розваг з піротехнікою, нагадуємо про основні правила, які необхідно дотримуватись при купівлі, зберіганні, використанні петард, феєрверків та інших видів піротехніки :

- При купівлі піротехнічних виробів обов’язково ознайомтеся з інструкцією, вона повинна бути на кожному виробі. Якщо немає інформації щодо використання — то виріб є не сертифікованим, тому користуватися ним небезпечно.

- Перевірте термін зберігання виробу, його встановлює сам виробник і ніхто не має права цей термін продовжити. Сьогодні торгівля пропонує широкий вибір різноманітної піротехніки, в основному китайського, корейського і, частково, вітчизняного виробництва. На багатьох подібних виробах вказані вікові обмеження.

- Ті вироби, які не призначені для використання дітьми молодше 16 чи 18 років, купувати не слід. Обов’язково перевірте, чи не пошкоджена упаковка виробу, чи не має пошкоджень сам виріб. А найголовніше пильно стежити за дітьми й не дозволяти їм ігри з піротехнікою.

- Щоб запобігти неприємним наслідкам від «спілкування» з піротехнічними виробами, необхідно пам’ятати і дотримуватися правил пожежної безпеки при використанні піротехнічних виробів. Запуск петард, феєрверків, ракет забороняється проводити всередині приміщення, з балконів та поблизу житлових, господарських будівель, новорічних ялинок.

- Піротехніку не можна зберігати поблизу приладів опалення (батарей, газових, електричних плит), не варто носити вогненебезпечні вироби у кишенях. Не можна розбирати вироби чи піддавати їх механічним впливам. Не можна курити, працюючи з піротехнічними виробами, а також знаходитись в нетверезому стані.

Управління економіки та транскордонного співробітництва

Прочитано 111 разів
Управління економіки та транскордонного співробітництва

Управління економіки та транскордонного співробітництва

ГАЛЕРЕЯ