Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління економіки та транскордонного співробітництва/До уваги керівників установ, організацій та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) міста Мукачева!

Офіційні WEB - ресурси

Вівторок, 31 січня 2017 16:54

До уваги керівників установ, організацій та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) міста Мукачева!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Посольство Німеччини в Україні щороку надає підтримку обраним мікропроектам, спрямованим на поліпшення умов життя бідних верств населення. Мікропроекти – це проекти з коротким терміном реалізації (макс. 6 місяців, завершення щонайпізніше 15.10.2017), спрямовані на поліпшення базових потреб населення та на забезпечення довгострокової дієвості проекту.

У співпраці з ініціативами громадянського суспільства, за умови надання ними власного внеску, за минулі декілька місяців у державно-суспільному та благодійному секторі були профінансовані, зокрема, такі заходи: встановлення ефективної опалювальної системи, повний ремонт пральної кімнати, заміна вікон, облаштування сенсорного приміщення та ремонт ігрового майданчика.

Також і в 2017 році Посольство підтримуватиме проекти шляхом надання пропорційного фінансування. Заявки на отримання коштів можуть бути подані до 24.02.2017.

Посольство підтримує організації/установи у здійсненні їхніх проектів шляхом надання часткового фінансування, за умови, що заявник не може сам реалізувати свій проект. Це означає у будь-якому випадку обов’язкову наявність власного внеску заявника (також і нефінансового, наприклад, у формі виконання робіт або надання робочої сили чи приміщень). Можливе часткове фінансування третіми сторонами.

Максимальна сума грантового сприяння становить, як правило, 8 000 євро.

Детальну інформацію можна знайти на сайті Посольства Німеччини в Україні: http://www.kiew.diplo.de.

У разі виникнення запитань звертайтесь за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Управління економіки та транскордонного співробітництва

Прочитано 77 разів
Управління економіки та транскордонного співробітництва

Управління економіки та транскордонного співробітництва

ГАЛЕРЕЯ