Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління економіки та транскордонного співробітництва/До уваги представників малого та середнього бізнесу: Перший весняний фестиваль 2017

Офіційні WEB - ресурси

Вівторок, 07 лютого 2017 16:36

До уваги представників малого та середнього бізнесу: Перший весняний фестиваль 2017

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

3 – 5 березня 2017 року у місті Київ в міжнародному виставковому центрі «Лівобережний» відбудеться Перший весняний фестиваль 2017 за сприяння Українського союзу промисловців та підприємців (УСПП).

З метою розширення ділових контактів між представниками малого та середнього бізнесу, створення виставкового майданчику для демонстрації продукції та налагодження промислових коопераційних зв’язків у заході планують взяти участь понад 300 представників бізнесу, як з України, так і з інших країн світу (Литви, Грузії, Білорусії, Молдови). Фестиваль відвідають більше 25 000 відвідувачів.

Товарні групи, які можуть бути представлені на Фестивалі, включають широкий асортимент непродовольчих товарів – одяг (повсякденний, молодіжний, спортивний, авторський), товари фольклорного напрямку, трикотаж, вироби з натуральної шкіри, прикраси та аксесуари, косметика та парфумерія, посуд, текстиль для дому, сувенірна продукція та інше.

Для представників бізнесу, які є членами Українського союзу промисловців та підприємців (УСПП), а також громадських організацій–партнерів УСПП діє гнучка система знижок. У разі прийняття рішення про участь у заході, детальну інформацію та довідки можна отримати за наступними контактами: Катерина Ярошенко – тел.: 096 000-98-91, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Олег Масник – тел.: 050 353-33-88, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Адреса міжнародного виставкового центру «Лівобережний»: місто Київ, Броварський проспект, 15. Режим роботи – з 09:00 до 20:00.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на веб-сайті: www.be-real.com.ua.

Управління економіки та транскордонного співробітництва

Прочитано 102 разів
Управління економіки та транскордонного співробітництва

Управління економіки та транскордонного співробітництва

ГАЛЕРЕЯ