Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління економіки та транскордонного співробітництва/До уваги зацікавлених сторін: проводиться робота по створенні асоціації - «Карпатська мережа сталої мобільності»
Вівторок, 14 лютого 2017 11:25

До уваги зацікавлених сторін: проводиться робота по створенні асоціації - «Карпатська мережа сталої мобільності»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Місто Мукачево, як орган місцевого самоврядування, який постійно рухається в напрямку впровадження перспективних європейських практик, стає одним із засновників Карпатської мережі сталої мобільності.

Карпатська мережа сталої мобільності буде заснована як неприбуткова міжнародна асоціація, спрямована на підтримку розвитку та впровадження сталої мобільності в Карпатському регіоні.

Карпатська мережа сталої мобільності включає: регіональну мережу сталої мобільності Словаччини – Схід та регіональну мережу сталої мобільності Українські Карпати. Засновниками Карпатської мережі сталої мобільності є партнери проекту «ЄТМ – Карпатська мережа», а саме: із Словаччини: Легенд фото, Костітрас; з України: ГО ФОРЗА (агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону), та місто Мукачево (виконавчий комітет Мукачівської міської ради).

Крім того, будь-яка фізична чи юридична особа може стати членом мережі, якщо погоджується з положенням мережі і бажає виконувати її місію.

Довідково інформуємо, що Карпати - транскордонний регіон зі збалансованою структурою мобільності. У ньому облаштовано цілісну мережу далекобіжних і місцевих велосипедних маршрутів з легкодоступними послугами та безпечною високоякісною інфраструктурою для масових перевезень, зручним і доступним для всіх видів транспорту перетином.

Отже, запрошуємо всіх бажаючих активістів долучитися до створення Карпатської мережі сталої мобільності з метою популяризації та впровадження сучасних підходів трансформації суспільства в бік екологічних та дружніх до людей способів пересування та пропагування альтернативної мобільності.

Прочитано 74 разів
Управління економіки та транскордонного співробітництва

Управління економіки та транскордонного співробітництва

ГАЛЕРЕЯ