Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління економіки та транскордонного співробітництва/Рада ратифікувала угоду про участь України в програмі ЄС для бізнесу COSME
Четвер, 23 лютого 2017 15:06

Рада ратифікувала угоду про участь України в програмі ЄС для бізнесу COSME

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Верховна Рада ратифікувала 22 лютого угоду між урядом України та Європейським Союзом про участь України в програмі "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу" (COSME).

Програма "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (2014-2020)" або COSME - одна з ключових програм ЄС з бюджетом 2,3 млрд. євро, яка спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва, обмін досвідом, підвищення ділової активності підприємців, розширення торговельно-економічних зв’язків і формування культури ведення бізнесу відповідно до найкращих світових стандартів.

Програма передбачає надання фахових консультацій, проведення тренінгів, семінарів і різноманітних секторальних конференцій для малих і середніх підприємців, а також програми обміну, стажування та додаткові можливості пошуку партнерів у Євросоюзі.

Крім того, програма сприяє імплементації Акта Малого Бізнесу для Європи (Small Business Act for Europe) та впровадженню мережі "адвокатів бізнесу" - Уповноважених із питань МСП (SME Envoys).

Ефективна реалізація програми дозволить українським підприємцям скористатись більшою кількістю переваг Зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом, значно підвищить конкурентоспроможність національних виробників, а також сприятиме розвитку економічного потенціалу України і впровадженню найкращих практик ведення бізнесу.

Нагадуємо, минулого року Україна офіційно долучилася до європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу COSME.

Управління економіки та транскордонного співробітництва

Прочитано 52 разів
Управління економіки та транскордонного співробітництва

Управління економіки та транскордонного співробітництва

ГАЛЕРЕЯ