Понеділок, 13 березня 2017 14:05

Програма USAID «Нове правосуддя» оголошує річну грантову програму

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує про початок прийому концепцій реалізації грантових проектів, які спрямовані на посилення ролі громадянського суспільства у процесі реформування судової системи, у тому числі від організацій громадянського суспільства, які співпрацюють з судами та установами судової, виконавчої та законодавчої гілок влади у впровадженні реформи. Дедлайн - 28 березня 2017 р.

Програма USAID «Нове правосуддя» планує надати до 18 грантів на загальну суму близько 6 500 000 грн. Очікується, що гранти надаватимуться у розмірі від 250 000 грн. до 810 000 грн. кожен, а діяльність, що фінансується з коштів гранту має відбуватися впродовж 3 - 12 місяців.

Прийом концепцій грантових проектів для розгляду на першому засіданні відбіркового комітету завершується 28 березня 2017 року о 18:00 за київським часом. Програма USAID «Нове правосуддя» буде приймати до розгляду концепції до 25 вересня 2017 року. Концепції розглядаються в середньому раз на місяць. Заявник має подати концепцію реалізації грантового проекту в паперовому та електронному форматі.

Докладний опис річної грантової програми, вимог до одержувачів грантів, інструкцій щодо підготовки та подання концепцій реалізації грантових проектів наведено в повній версії оголошення про Річну грантову програму та додатках до нього за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/0B4JHbnXoevPGWGhTSjlyWmRkdTQ.

Відділ економіки

Прочитано 48 разів
Управління економіки та транскордонного співробітництва

Управління економіки та транскордонного співробітництва

ГАЛЕРЕЯ