Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 17 листопада 2016 12:07

Управління економіки та транскордонного співробітництва інформує

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Управління економіки та транскордонного співробітництва інформує, що 16 листопада 2016 року на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку надано дозвіл на опублікування в засобах масової інформації проекту регуляторного акта Мукачівської міської ради “Про затвердження переліку товарів, які дозволено реалізовувати в малих архітектурних формах” для обговорення та отримання пропозицій.

Даний проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу розміщено на сайті Мукачівської міської ради в розділі “Регуляторна діяльність” (http://www.mukachevo-rada.gov.ua/index.php/vidkryte-misto/rehuliatorna-diialnist/proekty-rehuliatornykh-aktiv-ta-arv).

Просимо надсилати зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу на адресу відділу економіки управління економіки та транскордонного співробітництва Мукачівського міськвиконкому протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою

Адреса розробника: пл. Духновича, 2, відділ економіки управління економіки та транскордонного співробітництва, каб. №56 тел. 2-23-09, 5-44-63, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прочитано 150 разів Останнє редагування Четвер, 17 листопада 2016 13:03

ГАЛЕРЕЯ