Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління економіки та транскордонного співробітництва/Відділ транскордонного співробітництва/Інформація щодо сплати туристичного збору готельними та іншими закладами тимчасового проживання на території міста Мукачева
Четвер, 24 березня 2016 17:30

Інформація щодо сплати туристичного збору готельними та іншими закладами тимчасового проживання на території міста Мукачева

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Нагадуємо, що відповідно до рішення Мукачівської міської ради за № 1474 від 25.06.2015  “Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території міста Мукачева” з 01.01.2016 року встановлено ставку туристичного збору у розмірі 1,0 відсотка до бази справляння збору, визначеної пунктом 4 Положення про туристичний збір у м. Мукачеві. Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням податкових агентів.  Базою справляння туристичного збору є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених пунктом 5  Положення про туристичний збір у м. Мукачеві, за вирахуванням податку на додану вартість. До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.

 

У зв'язку з цим просимо наступні категорії платників забезпечити своєчасну та в повному обсязі сплату туристичного збору:

  • адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;
  • квартирно-посередницькі організації, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договорами найму;
  • юридичні особи або фізичні особи – підприємці, які уповноважуються міською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою.

Положення про туристичний збір у м. Мукачеві та відповідне рішення міської ради доступне на офіційному сайті міської ради.

Реквізити для сплати туристичного збору юридичними особами, які здійснюють відповідну діяльність на території міста Мукачева:

Одержувач:  Місцевий бюджет м. Мукачево

Банк одержувача: ГУДКСУ в Закарпат.обл.

МФО     812016

ОКПО (код одержувача)   37958089

код платежу   18030100

рахунок   33210890700003

назва рахунка: "Туристичний збір, сплачений юридичними особами"

 

Реквізити для сплати туристичного збору фізичними-особами підприємцями, які здійснюють відповідну діяльність на території міста Мукачева:

Одержувач:  Місцевий бюджет м. Мукачево

Банк одержувача: ГУДКСУ в Закарпат.обл.

МФО     812016

ОКПО (код одержувача)   37958089

код платежу   18030200

рахунок   33219891700003

назва рахунка: "Туристичний збір, сплачений фізичними особами"

Управління економіки та транскордонного співробітництва

Прочитано 254 разів Останнє редагування Четвер, 24 березня 2016 23:41

ГАЛЕРЕЯ