Офіційні WEB - ресурси

П'ятниця, 01 квітня 2016 09:43

На конкурс з туристичного логотипу Мукачева подано 33 проекти

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Під головуванням першого заступника Мукачівського  міського голови Ростислава Федіва, відбулось засідання організаційного комітету з конкурсу на розробку туристичного логотипу Мукачева.

"Особливістю даного конкурсу є те, що автору, робота якого за результатами відбору членами оргкомітету та голосування мешканців міста набере найбільшу кількість голосів і стане переможним ТУРИСТИЧНИМ ЛОГОТИПОМ Міста #1 Мукачева, пропонується грошова винагорода - 10 тисяч гривень", - зауважив Ростислав Федів.

І справді, цього разу подана рекордна кількість робіт - 33. Деякі автори представили навіть по 5 варіантів. Всього взяло участь 15 авторів не тільки з Мукачева, а і Мукачівського району, Ужгорода, Львівської області та навіть з Дніпропетровська.

Конкурсна комісія жваво обговорювала кожен логотип, з відзначенням сильних та слабких сторін, кольорових гам, стилістики та змісту вкладеного автором.

Після обговорення, було прийнято спільне рішення оприлюднити всі логотипи учасників і продовжити конкурс на три місяці. Це дасть можливість авторам, які з тих чи інших причин не змогли подати свої роботи попрацювати ще і зможуть подати.

Всі конкурсні роботи можна переглянути тут.

Мукачівська міськрада

Прочитано 576 разів Останнє редагування П'ятниця, 01 квітня 2016 10:43

ГАЛЕРЕЯ