Четвер, 21 квітня 2016 09:20

В Мукачеві почнуть встановлювати нові велопарковки

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

За результатами робочої наради з активними представниками громадськості, які виступають за розвиток велоруху в Мукачеві попередньо погоджено і пропонується на обговорення варіант форми та три місця для облаштування велопарковок.

Враховуючи такі фактори як практичність, зручність, естетичність, безпека, ціна та простота виготовлення було обговорено і обрано варіант велопарковки дугоподібної форми з труби у вигляді літери "П". Така конструкція в плані безпеки, за словами ініціаторів, для велосипеда є найкращою і дає можливість причеплювати велосипеди різними варіантами. Крім того, простота виготовлення, монтажу та сучасний вигляд робить можливим встановлення її парках та зонах відпочинку.

3

Та, на жаль, по стилю, не підходить для встановлення у центральній частині міста чи на замку Паланок. Для таких місць було запропоновано виготовити і встановити стилізовану "парковку-веломайстерню", де буде можливість для велосипедистів, при потребі скористатися основними велосипедними ключами різних видів чи підкачати колесо.

Щодо місць встановлення, то для початку, запропоновано встановити першу велопарковку з 7 секцій для 14 велосипедів у парку Перемоги біля дитячого ігрового майданчику. Саме там є практична необхідність паркування велосипедів для батьків, які прийшли відпочивати в парк зі своїми дітками.

Другим місцем обрано встановлення біля фонтану в мікрорайоні Росвигово вздовж доріжок, які не використовуються пішоходами.

Третім місцем для встановлення саме велоаптечки запропоновано на площі Федорова, навпроти міського відділку міліції. Дане місце є найбільш захищеним в плані безпеки як для велосипедів так і самих ключів чи насоса самої велоаптечки Маємо надію, що встановлені в центральній частині міста камери відео нагляду та ріст громадської культури наших мешканців позитивно впливатимуть на довговічність велоаптечки.

В рамках проекту «ЄТМ-Карпатська мережа» заплановано встановлення 6 велопарковок по місту. Крім вищезгаданих місць, активістами було запропоновано ще декілька, а саме:

1. на замку Паланок;

2. в районі зеленого ринку;

3. в районі міської поліклініки;

4. в парковій зоні мікрорайону Підгоряни;

5. поряд з міським центром зайнятості.

Просимо всіх бажаючих долучитися до обговорення наступних кроків реалізації проекту в даному напрямку з аргументацією доцільності форми та місця встановлення.

Мукачівська міськрада

Прочитано 417 разів Останнє редагування Четвер, 21 квітня 2016 10:15

ГАЛЕРЕЯ