Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління економіки та транскордонного співробітництва/Відділ транскордонного співробітництва/Інформація для суб'єктів туристичної діяльності щодо небезпеки поширення хвороби, викликаної вірусом Зіка у країнах Латинської Америки

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 25 лютого 2016 13:07

Інформація для суб'єктів туристичної діяльності щодо небезпеки поширення хвороби, викликаної вірусом Зіка у країнах Латинської Америки

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Відповідно до листа Закарпатської ОДА за 01-13/70 від 23.02.2016 повідомляємо про небезпеку поширення хвороби, викликаної вірусом Зіка у країнах Латинської Америки та Карибського басейну та просимо врахувати нижченаведену інформацію при організації турів до відповідних країн.

Відповідно до листа Державної санітарно-епідеміологічної служби України за № 04.02-16/77-і від 04.02.2016 вірус Зіка передається людям при укусах заражених комарів роду Aedes, які живуть у тропічних регіонах. Інкубаційний період хвороби точно не відомий, але імовірно становить кілька діб. Симптоми захворювання схожі на симптоми інших арбовірусних інфекцій, таких як лихоманка Денге: підвищення температури тіла, висипання на шкірі, кон'юнктивіт, біль у м'язах, суглобах, нездужання й головний біль. Ці симптоми зазвичай є слабко вираженими та зберігаються протягом 2-7 днів.

Особам, які подорожують до ендемічних регіонів слід використовувати репеленти, носити одяг (бажано світлих тонів), що закриває більшу частину тіла, застосовувати фізичні бар'єри, такі як сітки, закриті двері та вікна. Крім цього важливо уникати місць можливого розмноження комарів, у разі їх наявності проводити дезінсекційні заходи. При появі перших симптомів захворювання (лихоманка, головний біль, тощо) слід невідкладно звертатися за кваліфікованою медичною допомогою.

Відділ транскордонного співробітництва

управління економіки та транскордонного співробітництва

Прочитано 316 разів Останнє редагування Четвер, 25 лютого 2016 14:34

ГАЛЕРЕЯ