Офіційні WEB - ресурси

Вівторок, 01 березня 2016 11:28

Положення про конкурс на розробку туристичного логотипу міста Мукачева

Автор 
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

ПОЛОЖЕННЯ

про конкурс на розробку

туристичного логотипу міста Мукачева

Організатори конкурсу:

 

Виконавчий комітет, управління економіки та транскордонного співробітництва Виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

І. Загальні положення

 

1.1. Положення про конкурс на розробку туристичного логотипу міста Мукачева (далі - Конкурс) визначає єдині вимоги щодо визначення кращого туристичного логотипу міста (емблеми та гасла).

1.2. Логотип – будь-яка комбінація позначень (емблема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів), яка здатна передати унікальність міста та ідентифікувати його серед інших; постійний графічний, словесний, образотворчий або об'ємний знак, комбінований з зображенням, літерами, цифрами, словами або без них.

1.3. Туристичний логотип та символіка не замінює офіційну символіку міста (гімн, герб і прапор).

ІІ. Мета та завдання конкурсу:

 

2.1. Конкурс проводиться з метою розробки туристичного логотипу міста Мукачева, який буде спрямовано на формування позитивного туристичного іміджу міста Мукачева в Україні та за кордоном, промоцію культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу міста та використовуватиметься в рекламних, промоційних та інших заходах.

2.2. Завданнями Конкурсу є:

 • залучення максимальної кількості учасників до розробки туристичного логотипу міста;
 • розроблення та створення унікального логотипу міста Мукачева, який слугуватиме поширенню інформації про місто Мукачево як туристичний центр Закарпаття;
 • підвищення туристичної привабливості міста Мукачева на українській та міжнародній туристичній арені.

ІII. Умови проведення конкурсу:

 

3.1. Для організації та проведення Конкурсу, а також оголошення його результатів, розпорядженням Мукачівського міського голови створюється та затверджується персональний та кількісний склад організаційного комітету з підготовки та проведення Конкурсу (далі - Організаційний комітет).

3.2. Основною формою роботи Організаційного комітету є засідання.

3.3. Засідання Організаційного комітету є легітимним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини від його складу.

3.4. Рішення Організаційного комітету приймається більшістю від присутніх членів шляхом відкритого голосування. У разі рівного розподілу голосів, головуючий має право вирішального голосу.

3.5. Члени Організаційного комітету:

 • беруть участь в обговоренні, розгляді та зіставленні конкурсних робіт і забезпечують прийняття рішення про визначення переможця Конкурсу;
 • мають право на ознайомлення з усіма матеріалами, поданими на Конкурс, а також на відображення своєї окремої думки у протоколі засідання журі;
 • зобов’язані дотримуватися норм законодавства, об’єктивно та неупереджено розглядати конкурсні роботи;
 • мають право відхилити конкурсну роботу, якщо вона не відповідає вимогам та суперечить основним засадам і принципам громади міста Мукачева та чинному законодавству України.

3.6. У Конкурсі можуть брати участь як фізичні, так і юридичні особи.

3.7. Участь у конкурсі безкоштовна.

3.8. До участі в Конкурсі допускаються конкурсні роботи, які включають такі елементи візуальної ідентифікації міста:

 • емблема (графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення);
 • гасло (ключова ідея).

3.9. До конкурсних робіт обов’язково додається заявка з відомостями про автора, що включають: прізвище, ім’я, по-батькові, вік, місце роботи (навчання), місце проживання, контактні телефони та електронна адреса.

3.10. Конкурсні роботи надсилаються або подаються на розгляд в електронному та друкованому вигляді за адресою: 89600, м. Мукачево, вул. Пушкіна, 2 або в електронному вигляді – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

3.11. Кожен учасник може подати необмежену кількість робіт.

3.12. Кінцевий термін подання конкурсних робіт визначається організаційним комітетом.

3.13. Організаційний комітет не несе відповідальності за несвоєчасне надходження, втрату чи пошкодження заявки.

3.14. Конкурс проводиться в ІІІ етапи:

 • І-ий етап - проводиться прийом заявок та конкурсних робіт.
 • ІІ-ий етап - засідання оргкомітету та відбір 3-х фіналістів на основі критеріїв оцінки та голосуванням членів.
 • ІІІ-ій етап - проводиться оприлюднення конкурсних робіт 3-х фіналістів і шляхом онлайн-голосування громади міста обирається переможець.
 • Конкурсна робота, яка набрала найбільшу кількість голосів вважається переможцем.

3.15. Конкурсні роботи, які надійдуть несвоєчасно або не відповідатимуть умовам Конкурсу, або оформлені з порушенням встановлених правил, до участі у Конкурсі не допускаються.

3.16. Конкурсні роботи, подані на Конкурс, не повертаються і не рецензуються.

3.17. Організаційний комітет має право безоплатно, без відшкодування учасникам Конкурсу публікувати їх імена в друкованих та електронних матеріалах.

3.18. Конкурсні роботи повинні містити графічне зображення логотипу, специфікації кольорів, авторські пояснення щодо виконання логотипу, а також супроводжуватися заявою, підписаною автором роботи, про те, що він (вона) у разі перемоги даної конкурсної роботи передає права інтелектуальної власності на конкурсну роботу організатору конкурсу (Виконавчому комітету Мукачівської міської ради) і дає дозвіл на вільне використання його в рекламно-інформаційних та промоцій них цілях.

3.19. Факт участі у Конкурсі означає ознайомлення та повну згоду учасників з Положенням про конкурс.

IV. Вимоги до конкурсних робіт:

4.1. Логотип повинен бути оригінальним за ідеєю та змістом художнього рішення, які відображатимуть мету і завдання Конкурсу, бути сучасним, багатогранним графічним елементом.

4.2. Логотип повинен бути унікальним, лаконічним та передавати ключову характеристику міста Мукачева, ідентифікувати його в інформаційному просторі на регіональному, національному та міжнародному рівнях, формувати позитивний туристичний імідж міста при проведенні публічних заходів, виставок, фестивалів  тощо.

4.3. Графічне зображення повинно являти собою логотип, що асоціюються з брендом, історією, культурою та традиціями міста Мукачева, спрямований на підвищення духу патріотизму, любові жителів до міста Мукачева, формування духовності, виховання молодого покоління в дусі поваги до історії, народних традицій, звичаїв тощо.

4.4. Логотип несе загальну ідею бренду, також невід’ємною його частиною є слоган.

4.5. Логотип і слоган повинні бути виконані на двох мовах (українська та англійська).

4.6. Логотип та слоган повинні відповідати нормам моралі та етики.

4.7. Логотип повинен бути максимально спрощеним для виготовлення, без перевантаження зайвою інформацією.

4.8. Логотип повинен бути однаково естетично привабливим як в кольоровому (художньому), так і чорно-білому (графічному) виконанні.

4.9. Проект логотипу повинен супроводжуватись описом.

4.10. Логотип повинен бути придатний для використання та нанесення на різноманітних предметах, матеріалах, наприклад, друкованих виданнях, сувенірній продукції (папір, картон, скло, дерево, метал), кераміці, фото-, відео- матеріалах, вивісках, веб-ресурсах тощо.

4.11. Відповідність технологічним вимогам (збереження можливості читання при змінах розміру, однаково вдалий вигляд як в кольоровому, так і в монохромному варіанті).

4.12. Приклади поєднання логотипу разом з офіційною символікою міста.

4.13. Надання письмового обґрунтування змісту логотипу у паперовому та електронному вигляді.

4.14. На конкурс логотипів не допускається подання зображення, права інтелектуальної власності на які (елементи яких) належать іншим особам.

V. Технічні вимоги та параметри:

 

5.1. Графічне зображення подається на CD/DVD носіях:

 • у растровому форматі фалів (jpeg, tif, png+альфа, psd.) з роздільністю не менше 600 dpi у 2-х розмірах (10 см по найменшій стороні та 1 см по найменшій стороні);
 • у векторному форматі файлів (cdr, eps).

5.2. Логотип має бути розроблений в 4-х варіантах зображення:

1) повноколірне зображення на білому тлі,

2) чорно-біле зображення на білому тлі,

3) кольорове зображення на чорному тлі,

4) чорно-біле зображення на чорному тлі.

5.3. Назва конкурсної робота (імена файлів) повинна містити прізвище автора англійською мовою та номер варіанту.

VI. Визначення переможців Конкурсу

6.1. Результати роботи оргкомітету оформляються протоколом засідання.

6.2. Протокол засідання містить інформацію:

 • дату, час та місце проведення;
 • прізвища, імена та по-батькові членів оргкомітету;
 • прізвища, імена та по-батькові конкурсантів;
 • результати голосування.

6.3. Оргкомітет визначає 3 роботи-фіналісти на основі критеріїв оцінки та голосування членів.

6.4. Вибрані 3 роботи фіналісти оприлюднюються в ЗМІ з метою проведення опитування громадської думки та он-лайн голосування.

6.5. Під час ІІІ-го етапу, он-лайн голосування, та конкурсна робота, яка набрала більшу кількість голосів вважається переможцем.

6.6. Рішення про переможця он-лайн голосування затверджується протоколом оргкомітету.

6.7. Організаційний комітет та організатор Конкурсу залишають за собою право використовувати надані конкурсні роботи в некомерційних цілях і без винагороди автору, але з обов’язковим зазначенням імені автора.

VIІ. Нагородження переможця Конкурсу

7.1. Переможець конкурсу отримує винагороду у розмірі 10 000 (десять тисяч) грн. за рахунок коштів, передбачених програмою розвитку транскордонного співробітництва, інвестиційної та туристичної діяльності в місті Мукачеві на 2016 рік.

7.2. Після оголошення переможця Конкурсу робота та інформація про її автора опубліковується в засобах масової інформації.

7.3. Після оголошення переможця Конкурсу робота стає власністю територіальної громади міста Мукачева.

7.4. Право щодо використання логотипу автора-переможця Конкурсу передається територіальній громаді міста Мукачева та організатору Конкурсу.

Заявка № ____

на участь у конкурсі на розробку

туристичного логотипу міста Мукачева

Прізвище, ім’я, по-батькові автора __________________________________________________ ___________________________________________________________________________________
Дата і місце народження ____________________________________________________________  ___________________________________________________________________________________
Місце роботи, навчання _____________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________
Місце проживання __________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________

№ контактного телефону (робочий, мобільний), __________________________________________

e-mail _____________________________ сайт: http:// ______________________________________

Назва конкурсної роботи: ____________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________

Короткий опис логотипу:___________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

До заявки додаю CD/DVD з наступним вмістом:

Растрові формати файлів:

jpeg   ,        tif   ,         png   ,         psd   

 

1. повноколірне зображення на білому тлі       

векторні формати файлів:

cdr    ,      eps    ________________________

 

2. чорно-біле зображення на білому тлі            

Друковані варіанти  у кількості _______ л.

 

3. кольорове зображення на чорному тлі          

Опис логотипу  

4. чорно-біле зображення на чорному тлі         

У разі перемоги моєї конкурсної роботи передаю права інтелектуальної власності на конкурсну роботу організатору Конкурсу (Виконавчому комітету Мукачівської міської ради) і даю дозвіл на вільне використання його в рекламно-інформаційних цілях.

«___» __________ 2016 р.                                   ____________ / ______________

Дата                                                                                   Підпис                 П.І.Б.

Прочитано 2583 разів Останнє редагування Вівторок, 21 червня 2016 11:53

ГАЛЕРЕЯ