Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління економіки та транскордонного співробітництва/Відділ транскордонного співробітництва/Інформація щодо Міжнародних контактних днів за тематикою “Лісозаготівля, деревообробка. Виготовлення виробів з деревини”

ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

Офіційні WEB - ресурси

Середа, 02 березня 2016 10:09

Інформація щодо Міжнародних контактних днів за тематикою “Лісозаготівля, деревообробка. Виготовлення виробів з деревини”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Відповідно до листа Закарпатської Торгово-промислової палати за № 15.05-17/67 від 15.02.2016 повідомляємо, що Закарпатська ТПП проводить 23 березня 2016 року в м.Ужгород "Міжнародні контактні дні" (МКД) за тематикою: "Лісозаготівля, деревообробка. Деревообробне обладнання та технології. Виготовлення виробів з деревини. Меблева фурнітура."

 

Згідно підписаних угод про співпрацю з регіональними ТПП Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Білорусі, Хорватії, Сербії на зустріч запрошуються представники ділових кіл вищезгаданих країн та суб'єкти підприємницької діяльності з усіх регіонів України.

На попередніх зустрічах були представлені бізнесові кола 11 країн в тому числі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Хорватії, Сербії, Австрії, Німеччини, Словенії, Франції, Італії, на яких підприємцями досягнуто домовленості про співпрацю, укладені контракти по реалізації та придбанню продукції, по налагодженню сумісного виробництва.

Під час проведення заходу буде надана можливість проведення переговорів та встановлення прямих ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами - виробниками продукції, а також можливість демонстрації продуктів та послуг на виставкових стендах.

Оскільки головною метою заходу є налагодження ділових відносин з іноземними партнерами, до участі запрошуються суб'єкти господарювання міста в галузі лісозаготівлі, деревообробки та виготовлення виробів з деревини.

Контактні телефони: (0312) 66-94-62, 66-95-50 факс 66-94-74, e- mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прочитано 1413 разів Останнє редагування П'ятниця, 18 березня 2016 10:32

ГАЛЕРЕЯ