Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Управління міськвиконкому/Управління муніципальної інспекції/ЗВІТ Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради про пророблену роботу за період з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 р.
Вівторок, 14 січня 2020 10:02

ЗВІТ Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради про пророблену роботу за період з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 р.

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ЗВІТ

Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради

про пророблену роботу

за період з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 р.

За звітний період діяльність Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради була спрямована на забезпечення дотримання норм та Правил благоустрою м. Мукачево, дотримання правил паркування, дотримання суб’єктами господарювання правил розміщення елементів зовнішньої реклами та забезпечення громадського порядку під час проведення масових заходів на території міста.

В період з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 р. Управлінням муніципальної інспекції Мукачівської міської ради була проведена наступна робота:

Щоденно проводилося моніторинг дотримання юридичними та фізичними особами Правил благоустрою території міста, проводиться інформаційно - роз’яснювальна робота, щодо дотримання Правил благоустрою м. Мукачева та дотримання правил зупинки, стоянки та паркування.

З 01.01.2019 р. по 31.12.2019 р. інспекторами з паркування Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради здійснювалося патрулювання території міста Мукачева та складено 5422 постанов про притягнення до адміністративної відповідальності на загальну суму 1 382 610 грн.

Також до виконавчих служб для примусового виконання постанов направлено 414 постанов з яких відповідні служби мають стягнути 211 тис. грн.

Виявлення осіб, які порушують Правила благоустрою міста та забезпечення накладання на них санкцій за порушення у сфері благоустрою, виявлення та фіксування самовільно розміщених, без відповідного дозволу та проектної документації об’єктів та тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, рекламних конструкцій.

Щоденно проводилось виявлення правопорушень та складання приписів щодо усунення виявлених правопорушень, а саме приведення об’єктів та елементів благоустрою міста до належного стану з визначенням строків проведення певних заходів, та контролювалось їх виконання.

За звітній період інспекторами Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради було складено 1010 приписів, щодо усунення виявлених умов та причин, що сприяли порушенню Правил благоустрою міста, порушення порядку здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання.

Також, інспекторами Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради було проведено контроль, щодо законності розміщення тимчасових споруд (засобів реклами) на території м. Мукачево.

За звітній період за порушення Правил благоустрою міста Мукачево складено 1177 адміністративних протоколів на загальну суму 401 тис. грн.

В період з січня по грудень 2019 року до міського бюджету надійшло 775,4 тис. грн., при прогнозованому плані в 475 тис. грн., тобто на 300,4 тис. грн. більше надходжень, що в 1,6 разів більше прогнозованої суми. В порівнянні з 2018 роком завдяки роботі Управління до бюджету надійшло більше на 599,7 тис. грн. або в 4,4 рази більше минулорічного доходу.

Протягом року Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради розглянуто та прийнято рішення по 179 письмових заявах та скаргах мешканців м. Мукачева та розглянуто 227 усних звернень громадян, по яким було прийняте відповідне рішення та повідомлено заявників, а також групою швидкого реагування здійснено виїзди на 866 викликів громадян, які звертались на гарячу лінію до управління муніципальної інспекції.

Водночас, постійно проводиться робота по виявленню та припиненню неправомірного розповсюдження рекламної продукції, розклеювання рекламних матеріалів на парканах, стовпах та спорудах. Налагоджений контроль за дотриманням вимог Закону України «Про рекламу», суб’єктами господарювання, які займаються розповсюдженням реклами, а в разі виявлення фактів порушення особи притягаються до адміністративної відповідальності.

Інспекторами управління здійснювався дієвий контроль та проводилась превентивна робота з мешканцями міста з приводу стихійної торгівлі на тротуарах. Так за звітній період завдяки роботі інспекторів було ліквідовано стихійну торгівлю на тротуарах по вул. Габермана Самуїла та Чайковського Петра. Превентивні заходи проводяться і надалі, за для недопущення стихійної торгівлі на території міста Мукачево.

Проводились заходи по забезпеченню дотримання благоустрою під час масових заходів на території міста, серед яких, як наймасовіші «Червене вино», «Різдвяна зіронька», святкування «Водохреща» та «Варишська палачіта» «Хресна дорога», «Міське свято Ромів», «Сакура Байк Райд», «Огинь і Мнясо», «Смарагдові витоки», «Дитинство в сонячних долонях», «Країна Фест», «Свято морозива», «Реконструкція весілля Ілони Зріні та Імре Текеллі», «Парад випускників та Бал випускників» «відзначення 28-ї річниці незалежності України», «День Державного прапора», «Міське свято першокласника», «Варишське Пиво», «Свято Закарпатського меду» «міжнародний день рудих в м. Мукачево», «День Св. Мартина», та інших масових заходів, які відбувались на території міста Мукачева.

А також постійно проводиться роз’яснення в засобах масової інформації та соціальних мережах, щодо дотримання Правил благоустрою та дотримання правил паркування.

В. о. начальника Управління

муніципальної інспекції

Мукачівської міської ради Д. Стефанишин

Прочитано 38 разів Останнє редагування Вівторок, 14 січня 2020 10:05

ГАЛЕРЕЯ