П'ятниця, 06 липня 2018 23:00

Оприлюднено проект регуляторного акта

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

https://mukachevo-rada.gov.ua/index.php/vidkryte-misto/rehuliatorna-diialnist/proekty-rehuliatornykh-aktiv-ta-arv/item/10465-proektrehuliatornohoaktamukachivskoimiskoiradyprovnesenniazmindorishennia29sesiimukachivskoimiskoirady7sklykanniavid06lypnia2017roku705prozasnuvanniamukachivskoimiskoipremiiimenioleksandra

Проект регуляторного акта передбачає затвердження Положення Про заснування Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича уновій редакції. Дане Положення розроблено з метою є підтримка та розвиток інтелектуальних та творчих здібностей мешканців міста Мукачева, відзначення найдостойніших, кращих з кращих особистостей у галузях літератури, освіти, мистецтва.

Звертаємо Вашу увагу на те, що інформація про оприлюднення даного проекту регуляторного акта розміщена в міськрайонній газеті “Мукачево”, а проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Мукачівської міської радиwww.mukachevo-rada.gov.ua(Розділ: “Відкрите місто” - “Регуляторна діяльність” - “Проекти регуляторних актів та АРВ»).

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу розробника - відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою.

Адреса розробника:
89600, м. Мукачево, пл. Духновича, 2, відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради, каб. №54, тел. 2-20-03, 2-31-78; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Секретаріат ради

Прочитано 235 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних