П'ятниця, 10 січня 2020 11:57

Звіт секретаріату ради за 2019 рік

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Звіт секретаріату ради за 2019 рік

За вказаний період секретаріатом ради підготовлено та організовано

19 сесій Мукачівської міської ради, з яких 7 позачергових, прийнято 452 рішення міської ради.

У 2019 році секретаріатом ради забезпечено організацію 108 засідань профільних депутатських комісій, на яких розглянуто 806 проектів рішень, а саме:

- з питань бюджету та соціально-економічного розвитку – 19 засідань (розглянуто 220 проектів);

- з питань комунальної власності та земельних відносин - 19 засідань (розглянуто 181 проект);

- з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту - 18 засідань (розглянуто 104 проекти);

- з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій - 18 засідань (розглянуто 135 проектів);

- з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології - 17 засідань (розглянуто 85 проектів);

- з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку - 17 засідань (розглянуто 81 проект).

За вказаний період було прийнято ряд важливих організаційних рішень щодо створення Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади; щомісяця сесією розглядалися майнові та земельні питання, завдяки яким громадяни отримали можливість впорядкувати земельні питання, бюджет отримав додаткові надходження від реалізації майна та земельних ділянок, орендної плати тощо; також постійно на сесію виносилися проекти рішень щодо внесення змін у цільові програми, програму соціально-економічного розвитку та зміни до місцевого бюджету.

Працівниками секретаріату ради надавалась допомога головам комісій у скликанні засідань комісій, веденні їх діловодства та протоколів, підготовці питань, які виносяться на розгляд комісій.

Готувалася інформація щодо роботи міської ради, профільних депутатських комісій та подавалася для розміщення на офіційному сайті міської ради.

Всі проекти рішень попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій міської ради та виносилися на розгляд сесій міської ради.

Забезпечено оприлюднення проектів рішень на офіційному сайті міської ради.

Забезпечено оприлюднення результатів голосувань депутатів міської ради згідно даних електронної системи голосування «Віче».

Здійснено постійний моніторинг змін до законодавства України, зокрема з питань місцевого самоврядування.

Організовано та забезпечено висвітлення питань роботи ради, депутатів міської ради, постійних комісій, зокрема повідомлено:

- про час і місце проведення сесії ради, порядок денний сесії ради, проектів рішень ради;

- про час та місце засідань депутатських комісій;

Забезпечено наповнення офіційної Web-сторінки Мукачівської міської ради у мережі Інтернет з питань висвітлення роботи ради, депутатів, постійних комісій.

Забезпечено функціонування та наповнення офіційної сторінки секретаріату ради в соціальній мережі Facebook.

У структурному підрозділі формується електронна база проектів рішень та рішень сесій міської ради та подається для розміщення на сайті міської ради.

Секретаріатом ради проводилася організація роботи секретаря міської ради, а саме:

-прийом громадян секретарем міської ради;

-робочі наради у секретаря міської ради.

Протягом вказаного періоду депутатам Мукачівської міської ради надавалася необхідна допомога у здійсненні ними депутатських повноважень, проведенню зустрічей депутатів з виборцями.

Працівники секретаріату ради приймали активну участь у міських громадських заходах з відзначення державних свят та вшанування пам’ятних дат.

Cекретаріат ради

Прочитано 44 разів

ГАЛЕРЕЯ