Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Секретаріат ради/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин
П'ятниця, 14 лютого 2020 10:53

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин

1. Про Звіт міського голови про підсумки роботи Мукачівської міської ради та її виконавчих органів за 2019 рік.

2. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади.

3. Про зміну цільового призначення земельних ділянок.

4. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою, затвердження землевпорядних документацій та передачу земельних ділянок у власність.

5. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

6. Про розроблення детального плану території малоповерхової житлової забудови обмеженої вулицями Комарова, графа фон Шенборна, Гуртова Олексія та площа Паланок в місті Мукачево.

7. Про коригування детального плану території по вул.Береша Андрія,2Б в місті Мукачево.

8. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Мукачева.

9. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Нове Давидково.

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Павшино.

11. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.

12. Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.

13. Про затвердження ПАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель за межами населеного пункту с. Нове Давидково Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади.

14. Про створення комісії про конкурентний відбір суб'єктів підприємницької діяльності: з оціночної діяльності та розробки цільової документації з відчудження майна комунальної власності та набуття майнових прав та затвердження її складу.

15. Про затвердження Положення “Про конкурентний відбір суб’єктів підприємницької діяльності: з оціночної діяльності та розробки цільової документації з відчуження майна комунальної власності та набуття майнових прав”.

16. Про надання права постійного користування земельними ділянками на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.

17. Про внесення змін у склад комісії із здійснення контролю за використанням та охороною земель комунальної власності, додержанням земельного та екологічного законодавства на території Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади.

18. Про передачу на баланс відділу культури Мукачівської міської ради нерухомого майна Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади за адресою: м. Мукачево, вул. Миру, 10 приміщення 5.

Прочитано 43 разів

ГАЛЕРЕЯ