Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Секретаріат ради/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань  охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології
Понеділок, 18 травня 2020 19:27

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань  охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

1. Про затвердження статуту Мукачівського міського комунального підприємства «Соціальна аптека» у новій редакції.

2. Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади” у новій редакції.

3. Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства «Мукачівська центральна районна лікарня» у новій редакції.

4. Про внесення змін до рішення 68 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 28.11.2019 № 1606 “Про затвердження положення “Про багатофункціональну електронну пластикову картку “Картка мукачівця” у новій редакції”.

5. Про затвердження змін до меморандуму про співробітництво між Мукачівською міською радою та публічним акціонерним товариством “Державний ощадний банк України”.

Прочитано 589 разів

ГАЛЕРЕЯ