Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Секретаріат ради/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій
Середа, 20 травня 2020 08:11

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

1. Про найменування назв вулиць міста.

2. Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Мукачева»  в новій редакції.

3. Про внесення змін до рішення 68 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 28.11.2019 № 1606 “Про затвердження положення “Про багатофункціональну електронну пластикову картку “Картка мукачівця” у новій редакції”.

4. Про затвердження змін до меморандуму про співробітництво між Мукачівською міською радою та публічним акціонерним товариством “Державний ощадний банк України”.

5. Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

Затвердження експертних висновків:

6. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Мукачівської міської об’єднаної

територіальної громади на 2021 рік.

7. Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади  на 2021 рік.

8. Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

 

 

Прочитано 538 разів

ГАЛЕРЕЯ