Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Секретаріат ради/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні  постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства , будівництва, архітектури та транспорту
Понеділок, 22 червня 2020 14:45

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні  постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства , будівництва, архітектури та транспорту

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

 

1. Про затвердження Положення про порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою на території Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади.

2. Про зміну балансоутримувача комунального майна.

3. Про визнання такими, що втратили чинність деяких рішень Мукачівської міської ради.

4. Про внесення змін до рішення 57 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 23.05.2019 року №1395 «Про реорганізацію Житлово ремонтно-експлуатаційного підприємства № 3».

5. Про розроблення детального плану території по вул. Духновича Олександра, 14 в місті Мукачево для багатоквартирної житлової забудови.

 

До відома:

6. Про звернення до Кабінету Міністрів України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Закарпатської обласної державної адміністрації.

 

Прочитано 690 разів

ГАЛЕРЕЯ