Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Секретаріат ради/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій
Вівторок, 23 червня 2020 16:12

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

1. Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 – 2022 роки.

2. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Мукачівської міської ради.

3. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Мукачівської міської ради.

4. Про визнання такими, що втратили чинність: рішення 12 сесії Мукачівської міської ради 6-го скликання від 28.07.2011 р. № 263 «Про затвердження переліку товарів, які дозволено реалізовувати в малих архітектурних формах», рішення 20 позачергової сесії Мукачівської міської ради 6-го скликання
від 23.12.2011 р. № 428 «Про внесення змін до рішення Мукачівської міської ради № 263 від 28 липня 2011 р. «Про затвердження переліку товарів, які дозволено реалізовувати в малих архітектурних формах».

5. Про визнання таким, що втратило чинність рішення 63 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 29.08.2014 р. № 1205 «Про встановлення режиму роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення та сфери розваг у м.Мукачево».

 

Затвердження висновків до регуляторних актів:

6. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Мукачівської міської об’єднаної

територіальної громади на 2021 рік.

7. Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади  на 2021 рік.

8. Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

9. Про встановлення ставок із сплати земельного податку на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

 

Затвердження Експертного висновку до регуляторного акту:

10. Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

 

Прочитано 719 разів

ГАЛЕРЕЯ