Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Служба персоналу/Про затвердження списку присяжних Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області
П'ятниця, 29 листопада 2019 10:00

Про затвердження списку присяжних Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

На засіданні сесії Мукачівської міської ради, яке відбулося 28 листопада 2019 року, більшістю голосів депутатами підтримано рішення «Про затвердження списку присяжних Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області». Даним рішенням додатково затверджено список присяжних в кількості 3 осіб.

Для затвердження списку присяжних, Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Закарпатській області звернулося з відповідним поданням до Мукачівської міської ради, яка згідно статті 64 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” формує та затверджує список громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, відповідають вимогам статті 65 цього Закону і дали згоду бути присяжними.

Список присяжних затверджується на три роки і переглядається в разі необхідності для заміни осіб, які вибули зі списку, за поданням Територіального управління Державної судової адміністрації України в Закарпатській області.

Служба персоналу

Прочитано 152 разів

ГАЛЕРЕЯ