Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Служба персоналу/Мукачівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста,інспектора праці сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради.
Четвер, 27 лютого 2020 14:22

Мукачівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста,інспектора праці сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради.

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Мукачівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста,інспектора праці сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради.

  

          Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта відповідного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

          Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

-заяву про участь у конкурсі ;

-особову картку форми П-2 ДС з відповідними додатками, автобіографію;

-копії документів: про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військвозобов'язаних);

-електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (згідно Закону України “Про запобігання корупції”), за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою: www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді.  Е-декларація заповнюється власноруч за допомогою власного електронного цифрового підпису (ЕЦП).

-довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

-дві фотокартки розміром 4 Х 6 см.

                Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

       

Документи для участі у конкурсному відборі приймаються   протягом 30 календарних днів з дня опублікування в газеті “Мукачево” від 27.02.2020р. за адресою: м. Мукачево пл. О. Духновича, 2, каб. № 34. (тел. 0313121417).

Прочитано 1394 разів

ГАЛЕРЕЯ