Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Служба у справах дітей/Дитина, стосовно якої виникла загроза експлуатації шляхом її продажу та залучення до жебракування перебуває під захистом міської влади
Четвер, 09 серпня 2018 16:15

Дитина, стосовно якої виникла загроза експлуатації шляхом її продажу та залучення до жебракування перебуває під захистом міської влади

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

 

Інформація розміщена засобами масової інформації «про продаж дитини» на території міста Мукачева перевірена. Дитина відвідана в обласній дитячій лікарні, до якої вона влаштована працівниками поліції, проведені обстеження умов її проживання, бесіда з матір’ю та іншими родичами. Наразі загрози життю та здоров’ю дитини не має, його «кривдниця» відповідно до Ухвали Мукачівського міськрайонного суду перебуває під домашнім арештом. Хлопчик знаходиться в обласній дитячій лікарні, ознак насильницьких дій у нього не виявлено, дитина пройшла повне медичне обстеження. Хлопчик здоровий, доглянутий, проблем із станом здоров’я не має. Відповідно до віку (дитині виповнилось 3 роки) та рівня розвитку він не усвідомлює факту загрози, але важко переживає розлучення з матір'ю. За інформацією слідчого дитина наразі не визнана потерпілою, її мати допитана лише в якості свідка. Хлопчик взятий на облік служби у справах дітей. Питання подальшої долі дитини, його соціального захисту та можливості повернення на виховання матері буде вирішуватись 09.08.2018 року на засіданні міської комісії з питань захисту прав дитини.

Мати дитини, представниця ромської народності, інвалід ІІІ групи. Разом з дитиною вона мешкає в квартирі бабусі дитини, де є умови для проживання та виховання хлопчика. Вона отримує пенсію. До набуття сином 3-річного віку вона також отримувала кошти по народженню та догляду за дитиною. В даний час за допомогою центру зайнятості вона підшуковує роботу. В разі працевлаштування дитина отримає місце в садочку. Управлінням соціального захисту вирішується питання можливості призначення їй виплат соціальної допомоги, як одинокій матері, яка тепер нараховується залежно від доходів за попередні 6 місяців. Скарг на неналежне виконання нею батьківських обов’язків до служби у справах дітей не надходило.

Слідство по справі наразі триває, подальша доля дитина в першу чергу буде залежати від прийнятого судом остаточного рішення.

Служба у справах дітей

Прочитано 61 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box