Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Служба у справах дітей Мукачівської міської ради/Обстеження умов проживання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах
П'ятниця, 31 липня 2020 12:41

Обстеження умов проживання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

            Упродовж останнього тижня липня працівниками служби у справах дітей Мукачівської міської ради спільно з інспекторами ювенальної превенції здійснено обстеження умов проживання  6  сімей, у яких виховуються 11 дітей, що  перебувають  на обліку служби, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах.

            Під час відвідування встановлено, що не всі батьки належним чином виконують батьківські обов'язки та не  дотримуються елементарних санітарно-гігієнічних вимог. У  сім'ї, в якій виховується одразу троє дітей, мати продовжує зловживати спиртними напоями,  батько  самоусунувся від виховання та утримання  дітей, внаслідок чого останні залишаються без догляду. У неповній сім'ї, одинока мама у якої на вихованні є дитина, також зловживає спиртними напоями, виховання дитини переклала на плечі бабусі. Поведінка  цих “горе-батьків”  неодноразово розглядалась на засіданні комісії з питань захисту прав дитини, вони  попереджались про відповідальне батьківство та притягувались до адміністративної відповідальності  за ст. 184  ч. 1 КУпАП .

            За наслідками проведеної перевірки ці батьки вдруге притягнуті  до адмінстративної відповідальності, до суду буде скерований позов  щодо  позбавлення їх  батьківських прав.

Служба у справах дітей

Прочитано 38 разів

ГАЛЕРЕЯ