Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Служба у справах дітей/Перевірка умов проживання сімей, що опинились в складних життєвих обставинах
П'ятниця, 02 лютого 2018 17:39

Перевірка умов проживання сімей, що опинились в складних життєвих обставинах

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

10 лютого фахівцями служби у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради та сектором соціальних служб сім'ї, дітей та молоді управління праці соціального захисту населення здійснено профілактичний рейд в ромському поселенні.

У ході проведення рейду обстежені умов проживання 8 сімей, в яких виховується 26 дітей та складені відповідні акти. З батьками проведені профілактичні бесіди, роз’яснені вимоги законодавства щодо відповідального батьківства за створення належних умов для проживання, виховання та розвитку дітей. За фактами виявлених порушень до відділу поліції скеровано листи про притягнення двох батьків до адміністративної відповідальності за ст. 184 “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей”.

Сім'ям запропоновано укласти угоди із сектором соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді стосовно соціального супроводу та отримання необхідної соціальної допомоги.

Прочитано 279 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних