Версія для друку
П'ятниця, 09 лютого 2018 18:51

Безвідповідальне батьківство

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Безвідповідальне батьківство це не лише ухилення від виконання батьківських обов'язків це також надмірна любов, вседозволеність та нехтування безпекою дитини.

Обласна дитяча лікарня повідомила службу у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради про дитину, 2015 р.н., яка 01.02.2018 року о 22.00 була доставлена до травматологічного пункту ОДЛ із забоєм м'яких тканин лівої кісті, саднами та підшкірними гематомами чотирьох пальців.

З'ясувалось, що у цілком нормальній родина для розради дитини, яка не засинала, батько вирішив використати петарду, частина якої завдала шкоду дитині. Наразі загрози здоров'ю дитини не має, хлопчик вдома, рани на його ручці загоюються.

Працівники ювенальної превенції притягнули “винахідливих батьків” до адміністративної відповідальності. Служба у справах дітей попередила їх про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків та порекомендувала в майбутньому для дозвілля дитини обирати більш безпечні заняття, в іншому випадку про майбутнє хлопчика прийдеться турбуватися іншим.

Прочитано 329 разів
Служба у справах дітей

Останні з Служба у справах дітей